Scooter Patenler Kaykaylar

2-5 yaş arası çocuklarınızın bedensel gelişimine ve sürüş becerisine yardımcı olacak olan bu ürün çocuklarınız için eğlencenin vazgeçilmezi olmaya aday. 4 mevsim kullanabilecekleri bu ürün ister park ya da bahçede ister avm gibi kapalı alanlarda tercih edilebilir.

Scooterlar ilk etapta çocuklar için düşünülse de şimdiler de yetişkinler tarafından da kullanımı tercih edilmektedir. Bu oyuncaklar küçük yaşlardaki kullanıcılarıyla park ve bahçelerimize neşe katar. 

Bu oyuncaklar çocukların yaş grubu ve fiziki şartlarına uyun olarak üretilmiştir. Küçük yaşlarda başlayabilecek olan Scooter kullanımı çocukların beden gelişimine çeşitli yetkinlik ve faydalar sağlar. Bisikletten çok daha farklı mekanizmaya sahip bu oyuncaklar minik yaştaki çocuklar için mutlu zaman geçirmelerine fayda sağlar. Aynı zamanda denge gerektirdiği için çocuklarda denge ve kontrol mekanizmalarını geliştirmelerine fayda sağlar 

Çocuklarımızın bu oyuncaklar ile oynarken herhangi bir kaza geçirmesini istemeyiz, o nedenle güvenlik aksesuarlarının kullanımına özen göstermeli kask, kolluk, dizlik, dirseklik gibi koruyucu aksesuar kullanımını önemsemeliyiz.